- Ширина600 мм
- Висота1348 мм
- Глибина420 мм
- Розмір упаковки1340х570х105 mm
- Вага41 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод 6 NEW від Компаніт — це сучасне та функціональне рішення для зберігання речей у житлових приміщеннях. Оновлена модель поєднує зручну конструкцію та практичну організацію внутрішнього простору, дозволяючи охайно розміщувати одяг, білизну, текстиль, документи та повсякденні речі.
Комод забезпечує комфорт у щоденному користуванні та допомагає підтримувати порядок у кімнаті. Він чудово підійде для спальні, вітальні, дитячої кімнати, передпокою або гардеробної. Лаконічний дизайн робить модель універсальною для сучасних інтер’єрів, а якісні матеріали гарантують надійність, стійкість і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 135 см |
| Вага | 41 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴












