
Диван прямий Benefit (Бенефіт) 19 / 20 / 72, Елегант
10 826 ₴
- В наявності
- Код: 900470
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна:
Бенефіт 19 - 10 826 грн
Бенефіт 20 - 10 826 грн
Бенефіт 72 - 11 307 грн
Бенефіт 19 - 10 826 грн
Бенефіт 20 - 10 826 грн
Бенефіт 72 - 11 307 грн
Глибина, см: 98
Висота, см: 74
Спальне місце: 192х137
Механізм трансформації: Єврокнижка
Внутрішнє наповнення:
- Пружинний блок Бонель
- Пінополіуретан, синтепон, флізелін, холлофайбер
Матеріал оббивки:
- Бенефіт 19: Savanna nova Dk. grey (Exim) + Max 22 (SMT)
- Бенефіт 20: Savanna nova brown (Exim) + Savanna nova caramel (Exim)
- Бенефіт 72: Savanna nova Dk. grey (Exim) + Twist 18 (Mebtex)
Матеріал каркасу: Дерево
Матеріал інших комплектуючих: Фанера, ДСП, ДСП ламіноване, ДВП, ДВП ламіноване
Ящик для білизни: Є
Ніжки:
- Бенефіт 19 та 20 - сталь
- Бенефіт 72 - дерево
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Велюр, Жаккард, Рогожка |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 192 см |
| Ширина спального місця | 137 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДСП, ДВП |
| Підстава спального місця | ДСП, ламінована ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан, незалежний пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 826 ₴











