- Ширина892 мм
- Висота900 мм
- Глибина380 мм
- Розмір упаковки892x395x185 мм
- Вага30.8 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод 5М (П) від Компаніт — це практичне та містке рішення для зберігання речей у домі або квартирі. Модель призначена для охайного розміщення одягу, білизни, текстилю, документів і різних побутових дрібниць, допомагаючи підтримувати порядок та ефективно організовувати простір.
Продумана конструкція забезпечує зручність у щоденному користуванні та комфортний доступ до вмісту. Комод чудово підійде для спальні, вітальні, дитячої кімнати, передпокою, гардеробної або кабінету. Універсальний дизайн гармонійно поєднується з сучасними інтер’єрами, а якісні матеріали гарантують надійність, стійкість і тривалий термін служби виробу.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 90 см |
| Вага | 30.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 085 ₴












