- Ширина804 мм
- Висота986 мм
- Глибина448 мм
- Розмір упаковки955x450x150 mm
- Вага34.4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод 2Д від Компаніт — це функціональний і зручний предмет меблів для зберігання речей у житлових приміщеннях. Модель оснащена відділеннями з розпашними дверцятами, що дозволяє охайно розмістити одяг, білизну, текстиль, аксесуари та побутові дрібниці, зберігаючи порядок і візуальну охайність інтер’єру.
Продумана конструкція робить комод комфортним у щоденному користуванні та універсальним за призначенням. Він чудово підійде для спальні, вітальні, передпокою, дитячої кімнати або кабінету. Універсальний дизайн гармонійно вписується в сучасні інтер’єри, а якісні матеріали забезпечують надійність, стійкість і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 81 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 99 см |
| Вага | 34.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 414 ₴












