- Ширина1000 мм
- Висота820 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки1000х480х150 мм
- Вага39.8 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод 20 від Компаніт — це практичний і функціональний предмет меблів для зручного зберігання речей у житлових приміщеннях. Модель призначена для охайного розміщення одягу, білизни, текстилю, документів та різних побутових дрібниць, допомагаючи підтримувати порядок і раціонально використовувати простір.
Завдяки продуманій конструкції комод комфортний у щоденному користуванні та підходить для розміщення у спальні, вітальні, дитячій кімнаті, передпокої або кабінеті. Універсальний дизайн дозволяє легко поєднувати комод з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали забезпечують надійність, стійкість і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Вага | 39.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴












