- Ширина700 мм
- Висота2007 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки2000х395х64 mm
- Вага30 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Передпокій «Злата-1» від Компаніт — це зручний і функціональний меблевий комплект для організації простору у вхідній зоні. Модель призначена для охайного зберігання верхнього одягу, взуття та повсякденних аксесуарів, допомагаючи підтримувати порядок і комфорт у передпокої або коридорі.
Продумана компоновка передпокою дозволяє раціонально використовувати площу приміщення, що робить його вдалим рішенням для квартир і будинків з різним плануванням. Передпокій «Злата-1» органічно вписується в інтер’єр передпокою, коридору або холу. Універсальний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали забезпечують надійність, стійкість і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 700 мм |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 1 |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2007 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴








