- Ширина1100 мм
- Висота485 мм
- Глибина380 мм
- Розмір упаковки1100х412х115 мм
- Вага32.8 кг +/-5%
- МатеріалДзеркало
- Матеріалламіноване ДСП
Передпокій g>«Альона» від Компаніт — це практичний і функціональний меблевий комплект для зручної організації простору у вхідній зоні. Модель призначена для охайного зберігання верхнього одягу, взуття та повсякденних аксесуарів, допомагаючи підтримувати порядок і створювати комфорт із перших хвилин перебування вдома.p>
Компоновка передпокою дозволяє раціонально використовувати площу приміщення, що особливо актуально для квартир і будинків з обмеженим простором. Передпокій «Альона» підходить для передпокою, коридору або холу. Універсальний дизайн гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали забезпечують надійність, стійкість і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1100 мм |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 1 |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 485 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 427 ₴












