- Ширина324 мм
- Висота450 мм
- Глибина324 мм
- Розмір упаковки434х320х64 mm
- Вага5 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Табурет T-9 від Компаніт — це практичне та компактне рішення для щоденного використання в домі або квартирі. Модель призначена для зручного сидіння та організації додаткового місця на кухні, у їдальні, передпокої або на балконі. Завдяки простій конструкції табурет легко переміщувати й зберігати, він не займає багато місця та підходить для приміщень з обмеженою площею.
Табурет T-9 можна використовувати як основний або допоміжний предмет меблів для прийому їжі, виконання побутових завдань або розміщення гостей. Універсальний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали забезпечують стійкість, надійність і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 324 мм |
| Глибина табуретки | 324 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴












