- Ширина600 мм
- Висота486 мм
- Глибина320 мм
- Розмір упаковки622x335x150 mm
- Вага12.4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття ТО-60 від Компаніт — це практичне та функціональне рішення для зберігання повсякденного та сезонного взуття. Модель допомагає підтримувати порядок у передпокої, коридорі або гардеробній, забезпечуючи зручний та швидкий доступ до взуття та раціональне використання простору.
Конструкція тумби дозволяє компактно розмістити взуття, захищаючи його від пилу та безладу. Тумба для взуття ТО-60 підходить для квартири, будинку або офісу. Лаконічний і сучасний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер’єр, а якісні матеріали гарантують довговічність, надійність і стійкість при щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 486 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴








