- Ширина802 мм
- Висота466 мм
- Глибина300 мм
- Розмір упаковки800х300х134 мм
- Вага17 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття ТО-26 від Компаніт — це практичне та функціональне рішення для зберігання повсякденного та сезонного взуття. Модель допомагає підтримувати порядок у передпокої, коридорі або гардеробній, забезпечуючи швидкий доступ до взуття та оптимальне використання простору.
Функціональна конструкція тумби дозволяє компактно розмістити взуття, захищаючи його від пилу та безладу. Тумба для взуття ТО-26 підходить для квартири, будинку або офісу. Лаконічний і сучасний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер’єр, а якісні матеріали гарантують надійність, стійкість і довговічність при щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 802 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 466 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴












