- Ширина590 мм
- Висота1359 мм
- Глибина240 мм
- Розмір упаковки735х560х98 мм
- Вага1 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття ТО-24 від Компаніт — це практичне та функціональне рішення для зберігання повсякденного та сезонного взуття. Модель допомагає підтримувати порядок у передпокої, коридорі або гардеробній, забезпечуючи швидкий та зручний доступ до взуття та економію простору приміщення.
Функціональна конструкція тумби дозволяє компактно розмістити взуття, захищаючи його від пилу та безладу. Тумба для взуття ТО-24 підходить для квартири, будинку або офісу. Сучасний та лаконічний дизайн гармонійно вписується в різні інтер’єри, а якісні матеріали забезпечують довговічність, надійність і стійкість при щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 1359 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 374 ₴












