- Ширина590 мм
- Висота1050 мм
- Глибина240 мм
- Розмір упаковки1100х346х92 мм
- Вага19.63 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба для взуття ТО-23 від Компаніт — це практичне та зручне рішення для зберігання повсякденного та сезонного взуття. Модель допомагає підтримувати порядок у передпокої, коридорі або гардеробній, забезпечуючи швидкий доступ до взуття та раціональне використання простору.
Функціональна конструкція тумби дозволяє компактно розмістити взуття, захищаючи його від пилу та безладу. Тумба для взуття ТО-23 підходить для квартири, будинку чи офісу. Лаконічний і стильний дизайн гармонійно вписується в різні інтер’єрні рішення, а якісні матеріали забезпечують довговічність, надійність і стійкість при регулярному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴












