- Ширина700 мм
- Висота240 мм
- Глибина142 мм <li>Розмір упаковки720х250х58 мм
- Вага5.09 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Вішалка В-6 від Компаніт — це зручне та функціональне рішення для організації зберігання верхнього одягу й аксесуарів у приміщенні. Настінна конструкція допомагає ефективно використовувати простір і підтримувати порядок у передпокої, коридорі, гардеробній або службовому приміщенні.
Модель розрахована на щоденне використання в квартирі, будинку чи офісі. Вішалка В-6 забезпечує швидкий доступ до одягу та дозволяє акуратно розмістити куртки, пальта, головні убори, сумки й рюкзаки. Універсальний лаконічний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали гарантують надійність і довговічність у процесі експлуатації.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 5.09 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴











