- Ширина600 мм
- Висота1800 мм
- Глибина316 мм
- Розмір упаковки1500х300х96 mm>
- Вага26 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Полиця П-39 від Компаніт — це зручний і універсальний елемент настінних меблів для зберігання та охайного оформлення інтер’єру. Модель призначена для розміщення книг, навчальних матеріалів, декоративних елементів, фотографій, сувенірів, кімнатних рослин та інших повсякденних речей, допомагаючи підтримувати порядок і ефективно використовувати простір приміщення.
Настінна конструкція дозволяє раціонально задіяти вертикальний простір і звільняє корисну площу кімнати. Полиця П-39 гармонійно вписується у вітальню, спальню, дитячу кімнату, передпокій, кухню або домашній кабінет. Універсальний лаконічний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали гарантують надійність і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал | ДСП |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | настільна, підлогова |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Глибина | 316 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318 ₴












