- Ширина900 мм
- Висота450 мм
- Глибина464 мм
- Розмір упаковки916x458x110 мм
- Вага24.38 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Антресоль Антресоль-2 від Компаніт — це практичний модуль для збільшення корисного об’єму зберігання у будинку чи квартирі. Модель призначена для ефективного використання простору над шафою або як частина меблевої композиції, що дозволяє зручно зберігати сезонні речі, одяг, постільну білизну, коробки та інші побутові предмети.
Антресоль допомагає підтримувати порядок у спальні, передпокої, гардеробній або дитячій кімнаті, не перевантажуючи інтер’єр. Універсальний дизайн легко поєднується з корпусними меблями Компаніт і гармонійно вписується в різні стилі інтер’єру. Надійна конструкція гарантує довговічність і комфорт у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 450 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 464 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Елемент шафи |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | настільна |
| Наявність — дворок | Да |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Довжина | 464.0 |
| Матеріал | ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 464 мм |
| Висота шафи | 450 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 117 ₴












