
Прикроватна тумбочка ПКТ-12 НАВІСНА, Компаніт
791 ₴
- В наявності
- Код: 2852
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина420 мм
- Висота140 мм
- Глибина300 мм <li>Розмір упаковки440х310х93 мм
- Вага4.9 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Приліжкова тумбочка ПКТ-12 навісна від Компаніт — це сучасне та функціональне рішення для спальні, яке дозволяє раціонально використовувати простір поруч із ліжком. Навісна конструкція створює відчуття легкості в інтер’єрі та полегшує прибирання підлоги, роблячи приміщення охайнішим і візуально просторішим.
Модель призначена для зберігання необхідних речей під рукою: телефону, книги, окулярів, зарядних пристроїв, косметики та інших повсякденних дрібниць. Навісна тумбочка ідеально підходить для сучасних інтер’єрів, мінімалістичних спалень і невеликих кімнат. Надійні матеріали та продумана конструкція гарантують довговічність і комфорт у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 42 см |
| Глибина тумби | 30 см |
| Висота тумби | 14 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴











