- Ширина659 мм
- Висота804 мм
- Глибина307 мм
- Розмір упаковки772х306х128 mm
- Вага17 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стелаж КШ-29 від Компаніт — це практичне та універсальне рішення для зберігання й організації речей у житлових та робочих приміщеннях. Відкрита конструкція дозволяє зручно розміщувати книги, документи, навчальні матеріали, декоративні предмети та повсякденні речі, забезпечуючи легкий доступ і візуальну легкість інтер’єру.
Модель підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, домашнього кабінету або офісу. Продумане розташування полиць допомагає ефективно використовувати простір і підтримувати порядок. Надійні матеріали та міцна конструкція гарантують довговічність і комфорт у щоденному використанні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 659 мм |
| Висота | 804 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 307 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 659 мм |
| Глибина шафи | 307 мм |
| Висота шафи | 804 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603 ₴












