- Ширина338 мм
- Висота804 мм
- Глибина307 мм
- Розмір упаковки772х306х80 mm
- Вага10 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стелаж КШ-27 від Компаніт — це практичне та універсальне рішення для зберігання й впорядкування речей у сучасному інтер’єрі. Відкрита конструкція дозволяє зручно розміщувати книги, документи, навчальні матеріали, предмети декору та повсякденні речі, забезпечуючи легкий доступ і візуальну легкість простору.
Модель чудово підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, домашнього кабінету або офісу. Продумане розташування полиць допомагає раціонально використовувати простір і підтримувати порядок. Якісні матеріали та стійка конструкція гарантують довговічність і надійність у щоденному використанні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 338 мм |
| Висота | 804 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 307 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 338 мм |
| Глибина шафи | 307 мм |
| Висота шафи | 804 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴












