- Ширина900 мм
- Висота1700 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки1568х400х80 мм 29,20 кг
900х400х80 мм 19,20 кг - Вага48.4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стелаж КШ-26 від Компаніт — це практичне та багатофункціональне рішення для зберігання й організації речей у житлових і робочих приміщеннях. Відкрита конструкція дозволяє зручно розміщувати книги, документи, навчальні матеріали, декоративні предмети та повсякденні речі, зберігаючи легкість і простір в інтер’єрі. Стриманий дизайн робить стелаж доречним у сучасних та класичних інтер’єрах.
Модель підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, кабінету або офісу. Раціональне розташування полиць допомагає ефективно використовувати простір і підтримувати порядок. Міцні матеріали та стійка конструкція забезпечують надійність і довгий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 400 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 041 ₴












