- Ширина374 мм
- Висота1450 мм
- Глибина330 мм
- Розмір упаковки1408х330х64 мм
- Вага17 кг +/-5%
Стелаж КШ-23 від Компаніт — це функціональне та зручне рішення для зберігання книг, документів, навчальних матеріалів, декоративних предметів і побутових дрібниць. Відкрита конструкція дозволяє легко знаходити потрібні речі та візуально не перевантажує інтер’єр, що робить стелаж доречним для сучасних житлових і робочих просторів.
Модель чудово підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, кабінету або робочої зони. Раціонально розташовані полиці допомагають ефективно організувати простір і підтримувати порядок. Міцні матеріали та стійка конструкція гарантують надійність і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 374 мм |
| Висота | 1450 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 330 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 374 мм |
| Глибина шафи | 330 мм |
| Висота шафи | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579 ₴












