- Ширина730 мм
- Висота1094 мм
- Глибина330 мм
- Розмір упаковки1052х330х112 мм
- Вага23 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стелаж КШ-21 від Компаніт — це зручне та багатофункціональне рішення для зберігання книг, документів, навчальних матеріалів і декоративних предметів. Відкрита конструкція забезпечує легкий доступ до речей і візуально полегшує інтер’єр, що робить стелаж доречним для сучасних житлових та робочих просторів. Модель підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, домашнього кабінету або офісу.
Раціональне розміщення полиць допомагає організувати простір і підтримувати порядок. Стелаж КШ-21 можна використовувати як окремий елемент меблів або для зонування приміщення. Міцні матеріали та стійка конструкція гарантують довговічність і надійність.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1094 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 330 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 730 мм |
| Глибина шафи | 330 мм |
| Висота шафи | 1094 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 956 ₴










