- Ширина1055 мм
- Висота1070 мм
- Глибина292 мм
- Розмір упаковки1047х327х96 мм
- Вага20 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Стелаж КШ-19 від Компаніт — це практичне та функціональне рішення для зберігання книг, документів, елементів декору та різних побутових речей. Відкрита конструкція забезпечує зручний доступ до вмісту та візуально полегшує простір, що робить стелаж вдалим вибором для сучасних інтер’єрів. Модель підходить для вітальні, спальні, дитячої кімнати, кабінету або офісу.
Раціональне розміщення полиць дозволяє ефективно організувати зберігання та використовувати стелаж як елемент зонування приміщення. Міцні матеріали та стійка конструкція гарантують надійність і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1055 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 292 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | Відкритий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1055 мм |
| Глибина шафи | 292 мм |
| Висота шафи | 1070 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴











