- Ширина954 мм
- Висота726 мм
- Глибина484 мм
- Розмір упаковки970х500х74 мм
- Вага9 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Письмовий стіл Лофт-9 від Компаніт — це зручне та сучасне рішення для облаштування робочого або навчального місця. Модель виконана у стилі лофт і поєднує прості лінії, надійність конструкції та практичність у використанні. Стіл чудово підходить для домашнього офісу, кімнати підлітка, робочої зони школяра чи студентського простору.
Робоча поверхня дозволяє зручно розмістити ноутбук, монітор, документи та канцелярію. Стіл Лофт-9 вирізняється стабільністю, довговічністю та універсальним дизайном, який легко інтегрується в сучасні й індустріальні інтер’єри.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 954 мм |
| Глибина | 484 мм |
| Висота | 726 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 434 ₴








