- Ширина1204 мм
- Висота728 мм
- Глибина504 мм
- Розмір упаковки1ч 1222х512х93 мм
2ч 735х420х90 мм - Вага31 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Письмовий стіл Лофт-8 від Компаніт — це практичне та сучасне рішення для робочого чи навчального простору. Модель виконана у стилі лофт і поєднує лаконічні форми, міцність конструкції та комфорт у щоденному використанні. Стіл вдало підійде для домашнього офісу, кімнати школяра або підлітка, студентського робочого місця чи офісного інтер’єру.
Широка стільниця забезпечує достатньо простору для ноутбука, підручників, документів і канцелярських речей. Завдяки надійним матеріалам і продуманій конструкції Лофт-8 гарантує довговічність та стабільність, а сучасний дизайн легко адаптується до будь-якого інтер’єру.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1204 мм |
| Глибина | 504 мм |
| Висота | 728 мм |
| Вага | 31 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 985 ₴








