Зверніть увагу!
Додаткові полиці + 595 грн
Додаткові полиці + 595 грн
- Ширина600 мм
- Висота1950 мм
- Глибина530 мм
- Розмір упаковки1ч 1138х560х66 mm
2ч 1888х530х48 mm - Вага52 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Шафа Шафа-26 від Компаніт — це сучасне та практичне рішення для впорядкування одягу, текстилю, аксесуарів і щоденних речей. Внутрішній простір шафи продуманий для максимальної зручності: полиці та закриті секції дозволяють легко організувати зберігання у спальні, передпокої, дитячій кімнаті або домашньому кабінеті. Стриманий дизайн робить модель універсальною для будь-якого інтер’єру, а якісні матеріали гарантують довговічність у використанні. Компактні розміри дозволяють встановлювати шафу навіть у невеликих приміщеннях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 530 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 530 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 591 ₴












