- Ширина500 мм
- Висота1800 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки1668х460х85 мм
- Вага35.4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Шафа Шафа-17 від Компаніт — це універсальне та практичне рішення для зберігання одягу, текстилю, аксесуарів і повсякденних речей. Завдяки продуманим полицям та місткому внутрішньому простору шафа допомагає легко підтримувати порядок у спальні, передпокої, дитячій кімнаті чи офісі. Модель компактна, але водночас достатньо містка для раціональної організації речей. Стриманий дизайн гармонійно поєднується з інтер’єрами різних стилів. Використані матеріали забезпечують надійність та тривалий термін експлуатації.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Виробник | Компаніт |
| Глибина | 400 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 500 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 338 ₴












