- Ширина 640 мм
- Висота 1830 мм >Глибина 316 мм
- Розмір упаковки 941х608х80 мм
- Вага 30.6 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Шафа для ванної кімнати від Компаніт — це зручне та функціональне рішення для зберігання побутової хімії, косметики, рушників та різних дрібниць. Конструкція створена так, щоб максимально ефективно організувати простір навіть у компактній ванній. Закриті полиці захищають речі від вологи та пилу, а сучасний дизайн легко поєднується з інтер’єрами різних стилів. Матеріали, стійкі до підвищеної вологості, забезпечують тривалий термін служби та надійність використання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Висота | 1830 мм |
| Вага | 30.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 555 ₴












