- Ширина 900 мм
- Висота 376 мм
- Глибина 450 мм
- Розмір упаковки 952х450х64 мм
- Вага 16.6 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Тумба під ТВ Компаніт Ріо — це стильний та зручний варіант меблів для вітальні, спальні чи медіазони. Вона поєднує сучасний дизайн і практичність: широка поверхня підходить для телевізора, а відкриті полиці та закриті відсіки дозволяють зручно розмістити приставки, роутер, кабелі, аксесуари й іншу техніку. Модель виготовлена з якісного ЛДСП, що забезпечує міцність і довговічність під час щоденного використання. Тумба органічно вписується у сучасні інтер’єри та допомагає створити акуратну і функціональну медіазону.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 376 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 0 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 398 ₴












