
Стіл письмовий Малюк-2 з регулюванням по висоті, Компаніт
1 920 ₴
- В наявності
- Код: 2892
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина 700 мм
- Висота від 847 до 1036 мм
- Глибина 580 мм
- Розмір упаковки 806х470х96 мм
- Вага 20 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Стіл письмовий Малиш-2 з регулюванням висоти, Компаніт — зручний та функціональний варіант для оформлення навчального місця дитини. Завдяки можливості змінювати висоту стільницю легко адаптувати до зросту школяра чи дошкільника, забезпечуючи правильну поставу та комфорт під час роботи. Простора поверхня підходить для навчання, читання, малювання та творчих занять. Міцна конструкція робить стіл надійним рішенням для щоденного використання вдома.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стіл учнівський одномісний |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 660 мм |
| Глибина столу | 430 мм |
| Висота столу | 847 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 847 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 1036 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 51-70 |
| Глибина, см | 43 |
| Ширина, див | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920 ₴









