- Ширина 1204 мм
- Висота 754 мм
- Глибина 534 мм
- Розмір упаковки 1200х530х80 мм
- Вага 31 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Практичне рішення для облаштування робочої або навчальної зони. Модель має зручну стільницю та висувні шухляди, що дають змогу впорядкувати документи, канцтовари та інші щоденні речі. Стіл підходить для роботи за ноутбуком, навчання, виконання офісних завдань, створення домашнього кабінету чи робочого куточка для підлітка або студента. Стриманий дизайн та продумана конструкція дозволяють гармонійно інтегрувати стіл у сучасний інтер’єр і забезпечити комфорт навіть у компактних приміщеннях.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 534 мм |
| Довжина | 1204 мм |
| Висота | 754 мм |
| Вага | 31 кг |
| Материал изготовления | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 888 ₴










