Новинка

Ширина, см: 120
Глибина, см: 60
Висота, см: 53
Колір: Дуб Аппалачі / Антрацит
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Кромка: ПВХ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 53
Колір: Дуб Аппалачі / Антрацит
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Кромка: ПВХ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб Аппалачі |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 256 ₴





