Ширина, см: 155
Глибина, см: 44
Висота, см: 94
Колір: Дуб аппалачі / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 44
Висота, см: 94
Колір: Дуб аппалачі / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб, Білий, Коричневий, Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шухляди | стандартний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1550 мм |
| Глибина тумби | 436 мм |
| Висота тумби | 935 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 123 ₴







