Ширина, см: 130
Глибина, см: 18
Висота, см: 20
Колір: Дуб Аппалачі / Антрацит
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 18
Висота, см: 20
Колір: Дуб Аппалачі / Антрацит
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Довжина | 176 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴






