
Шафа 3ДЗ Алекса, Світ Меблів
9 925 ₴
- Під замовлення
- Код: 2935
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 120
Глибина, см: 59
Висота, см: 220
Колір: Німфеа альба / Ательє світлий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ+Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 59
Висота, см: 220
Колір: Німфеа альба / Ательє світлий
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ+Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба, Німфеа альба, Ательє Світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 925 ₴




