Новинка

Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 1940 грн
2 категорія - 2015 грн
3 категорія - 2089 грн
4 категорія - 2164 грн
5 категорія - 2239 грн
6 категорія - 2313 грн
7 категорія - 2388 грн
8 категорія - 2463 грн
Ширина, см: 83
Глибина, см: 3
Висота, см: 130
Внутреннее наполнение: Пенополиуретан
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм (виробник SWISSPANN - Україна)
Матеріал інших елементів: Березова фанера
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Кількість гачків | 4 |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП, фанера |
| Гачки | метал |
| Фасади | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий, Білий, Блакитний, Чорний, Червоний, Бірюзовий, Жовтий, Зелений, Синій, Лайм, Манго, Рожевий, Вишня, Ваніль, Абрикос, Лаванда, Бежевий, Коричневий, Капучино, Сірий, Фіолетовий, Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 037 ₴



