Ширина, см: 80
Глибина, см: 80
Висота, см: 77
Товщина стільниці, мм: 32
Товщина кромки стільниці, мм: 2
Колір: Дуб Ліворно
Стільниця: ДСП
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний рафіт
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Ліворно |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 514 ₴










