Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 999 грн
2 категорія - 1070 грн
3 категорія - 1140 грн
4 категорія - 1211 грн
5 категорія - 1281 грн
6 категорія - 1352 грн
7 категорія - 1422 грн
8 категорія - 1493 грн
Додаткова комплектація:
Кришка пуфа - 435 грн
Ширина, см: 40
Глибина, см: 40
Висота, см: 46
Механізм трансформації: Ні
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: ДСП + фанера + дерев'яний брус
Ящик для білизни: Ні
Додатково: Накладка (кришка) пуфа
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Матеріал каркасу | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Скотчгард, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Габардин, Вінілштучшкіра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 46 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 049 ₴






