Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 2235 грн
2 категорія - 2355 грн
3 категорія - 2476 грн
4 категорія - 2596 грн
5 категорія - 2716 грн
6 категорія - 2836 грн
7 категорія - 2957 грн
8 категорія - 3077 грн
Ширина, см: 90
Глибина, см: 42
Висота, см: 40
Механізм трансформації: Ні
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм + Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
Ящик для білизни: Так
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Вінілштучшкіра, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 400 мм |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 347 ₴



