Хит

Дитяче ліжко-машинка Альфа, Модерн
від 12 789 ₴
- В наявності
- Код: 100072
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за категорією ткании:
1 категорія - 12180 грн
2 категорія - 12762 грн
3 категорія - 13343 грн
4 категорія - 13924 грн
5 категорія - 14505 грн
6 категорія - 15087 грн
7 категорія - 15668 грн
8 категорія - 16249 грн
Ширина, см: 183/234
Глибина, см: 84
Висота, см: 85
Спальне місце, см: 70х190
Механізм трансформації: Викочування
Внутрішнє наповнення: Пінополіуретан
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
ДВП: 2.5 мм
Ящик для білизни: Є
Підйомний механізм: Газовий амортизатор
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево, ДСП, фанера |
| Матеріал виготовлення фасаду | фанера, натуральне дерево, ДСП |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 70х190 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Рогожка, Мікрофібра, Терможаккард, Тканина, Штучна замша, Штучна шкіра, Екошкіра, Мікровелюр, Мікро-велюр, Текстиль |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 234 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12 789 ₴








