Цена за категорією ткании:
1 категорія - 8954 грн
2 категорія - 9409 грн
3 категорія - 9864 грн
4 категорія - 10319 грн
5 категорія - 10774 грн
6 категорія - 11230 грн
7 категорія - 11685 грн
8 категорія - 12139 грн
Ширина, см: 162
Глибина, см: 125
Висота, см: 84
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Внутрішнє наповнення: ППУ
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
ДВП: 2.5 мм
Ящик для білизни: Є
Комплектація:
- Модуль 97
- Модуль 61
- Модуль кутова частина
- Модуль бочина (комплект)
Упаковка: Гофрокартон + пленка
Гарантія: 18 місяців
Ціни за окремі модулі
Модуль 110 (111х59х84 см):
1 категорія - 3416 грн
2 категорія - 3596 грн
3 категорія - 3775 грн
4 категорія - 3955 грн
5 категорія - 4135 грн
6 категорія - 4314 грн
7 категорія - 4494 грн
8 категорія - 4674 грн
Модуль 97 (97х59х84 см):
1 категорія - 3131 грн
2 категорія - 3288 грн
3 категорія - 3446 грн
4 категорія - 3603 грн
5 категорія - 3760 грн
6 категорія - 3918 грн
7 категорія - 4075 грн
8 категорія - 4232 грн
Модуль 61 (61х59х84 см):
1 категорія - 2556 грн
2 категорія - 2664 грн
3 категорія - 2771 грн
4 категорія - 2879 грн
5 категорія - 2987 грн
6 категорія - 3095 грн
7 категорія - 3203 грн
8 категорія - 3310 грн
Модуль кутова частина (59х59х84 см):
1 категорія - 2654 грн
2 категорія - 2771 грн
3 категорія - 2889 грн
4 категорія - 3006 грн
5 категорія - 3123 грн
6 категорія - 3241 грн
7 категорія - 3358 грн
8 категорія - 3475 грн
Модуль бочина комплект (57х3х45 см):
1 категорія - 613 грн
2 категорія - 686 грн
3 категорія - 758 грн
4 категорія - 831 грн
5 категорія - 904 грн
6 категорія - 976 грн
7 категорія - 1049 грн
8 категорія - 1122 грн
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ДСП, фанера |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра, Вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1620 мм |
| Глибина куточка | 1250 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 402 ₴










