
Матрац Roll Up+Cocos h-5, Модерн
від 1 965 ₴
- В наявності
- Код: 290499
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за розміром спального місця (бязь):
80х200 см - 1871 грн
90х200 см - 2057 грн
120х200 см - 2620 грн
140х200 см - 3020 грн
150х200 см - 3253 грн
160х200 см - 3561 грн
Ціна за розміром спального місця (жаккард):
80х200 см - 2003 грн
90х200 см - 2205 грн
120х200 см - 2813 грн
140х200 см - 3212 грн
150х200 см - 3480 грн
160х200 см - 3814 грн
Ціна за розміром спального місця (стрейч-жаккард):
80х200 см - 2220 грн
90х200 см - 2447 грн
120х200 см - 3128 грн
140х200 см - 3528 грн
150х200 см - 3852 грн
160х200 см - 4229 грн
Висота, см: 5
Навантаження на 1 спальне місце, кг: До 130
Чохол: Бязь / Жаккард / Стрейч-жаккард
Наповнення:
- Сінтепон
- Кокосова койра
- ППУ
- Сінтепон
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Висота | 5 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, синтепон |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард, жаккард, бязь |
| Сторона чохла 2 | жаккард, бязь, стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 965 ₴



