Ціна за розміром спального місця (бязь):
80х200 см - 1413 грн
90х200 см - 1544 грн
120х200 см - 1940 грн
140х200 см - 2222 грн
150х200 см - 2397 грн
160х200 см - 2644 грн
Ціна за розміром спального місця (жаккард):
80х200 см - 1546 грн
90х200 см - 1693 грн
120х200 см - 2133 грн
140х200 см - 2415 грн
150х200 см - 2625 грн
160х200 см - 2899 грн
Ціна за розміром спального місця (стрейч-жаккард):
80х200 см - 1762 грн
90х200 см - 1934 грн
120х200 см - 2449 грн
140х200 см - 2731 грн
150х200 см - 2997 грн
160х200 см - 3314 грн
Висота, см: 4
Навантаження на 1 спальне місце, кг: До 130
Чохол: Бязь / Жаккард / Стрейч-жаккард
Наповнення:
- Сінтепон
- ППУ
- Сінтепон
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Висота | 4 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, синтепон |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард, жаккард, бязь |
| Сторона чохла 2 | жаккард, бязь, стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 484 ₴




