Ціна за розміром спального місця (бязь):
80х200 см - 3023 грн
90х200 см - 3185 грн
120х200 см - 4228 грн
140х200 см - 5486 грн
160х200 см - 5589 грн
180х200 см - 6708 грн
Ціна за розміром спального місця (стретч жаккард стьобаний):
80х200 см - 3406 грн
90х200 см - 3562 грн
120х200 см - 4768 грн
140х200 см - 6224 грн
160х200 см - 6275 грн
180х200 см - 7573 грн
Висота, см: 16
Навантаження на 1 спальне місце, кг: До 120
Чохол: Бязь або стрейч-жаккард
Наповнення:
- Сінтепон
- ППУ
- Miх Foom (8 см)
- ППУ
- Сінтепон
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Висота | 16 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, синтепон |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард, бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь, стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 174 ₴




