Ширина, см: 70
Глибина, см: 2
Висота, см: 80
Колір: Дуб крафт білий
Матеріал: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм + Дзеркало
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 2
Висота, см: 80
Колір: Дуб крафт білий
Матеріал: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм + Дзеркало
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для дому, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 457 ₴







