Ширина, см: 70
Глибина, см: 26
Висота, см: 80
Колір: Дуб крафт білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм (виробник SWISSPAN - Україна)
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 26
Висота, см: 80
Колір: Дуб крафт білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм (виробник SWISSPAN - Україна)
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Кількість гачків | 5 |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Крафт білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴







