Комплектація:
Шафа: (ШхГхВ) 70х38х200 см
Комод: (ШхГхВ) 80х38х88 см
Тумба: (ШхГхВ) 70х38х48 см
Вішак-щит: (ШхГхВ) 70х26х80 см
Дзеркало: (ШхГхВ) 70х2х80 см
Колір: Дуб крафт білий / Шифер сірий, Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Напрямні: Телескопи
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт сірий, Крафт білий , Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2200 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 614 ₴












