Ширина, см: 100
Глибина, см: 17
Висота, см: 19
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 17
Висота, см: 19
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴







