Комплектація:
Пенал: (ШхГхВ) 46х45х91 см
Тумба ТВ: (ШхГхВ) 116х45х46 см
Полиця: (ШхГхВ) 100х17х19 см
Журнальний столик: (ШхГхВ) 45х50х50 см
Колір: Дуб сонома / Білий, Дуб вінтаж / Білий, Дуб сонома, Дуб вінтаж
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Напрямні: Телескопи
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2070 мм |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Висота стінки | 910 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 728 ₴









