Ширина, см: 142
Глибина, см: 61
Висота, см: 127
Колір: Сірий шифер / Дуб крафт білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 61
Висота, см: 127
Колір: Сірий шифер / Дуб крафт білий
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
| Ширина | 1420 мм |
| Кількість відкритих полиць | 5 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1420 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Висота | 1270 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Крафт білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴





