Новинка

Ширина, см: 28
Глибина, см: 28
Висота, см: 100
Колір: Сірий шифер
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 28
Висота, см: 100
Колір: Сірий шифер
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 7 шт. |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴





